Bolu Havadis

Video Galeri
Foto Galeri
Web Mobil
Flash Haber
Kategori :
Haberin Tarihi :   13 Mart 2017 - 19:40

HAÇLI ZİHNİYETİNİN YENİ SİNSİ PLANI

Büyüt
Küçült
HAÇLI ZİHNİYETİNİN YENİ SİNSİ

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için 16 Nisan’da yapılacak Referandum öncesinde, başta Almanya olmak üzere İsviçre ve Hollanda’nın Türk Bakanların ülkelerindeki Türklerle buluşmalarını önleme gayretleri, en son Hollanda’nın Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu’nun uçağının inişine izin vermemesi, 15 Temmuz’da Türkiye’nin ne büyük bir tehlikeyi atlattığının en somut örneği olsa gerek.

  

FETÖ Maşasını kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini devirip yerine Sevr Planını uygulatabilecekleri kukla bir yönetim kurdurmayı tasarlayan Haçlı Zihniyetinin bugünkü temsilcileri, 15 Temmuz’dan bekledikleri sonuç çıkmayınca, yeni sinsi planlarını bir bir devreye sokmaya başladılar.

 

Cumhuriyet tarihinden bu yana Türkiye’de krizlere, bunalım dolu yıllara sebep olmuş, milli iradenin gerçekte tam yansıtılamadığı bu nedenle de gerek iç poliitkada gerekse dış politikada etkin adımların atılmasında ayak bağı olan bir sistemden, Yasama, Yürütne ve Yargı Erklerinin birbirinden gerçek manada bağımsız olacağı, milli iradenin ülke yönetiminde söz sahibi olacağı yeni bir sisteme geçerek ayağındaki prangadan kurtulmasını istemeyen, İslam düşmanlıklarını, İslamın en güçlü kalesi Türkiye üzerinden sergileyen sözde çağdaş ve demokrat Batı’nın tarihleri katliamlarla, soykırımlarla dolu faşist ülkeleri Almanya ve Hollanda, Türk Bakanların ülkeye girişlerini engelleyerek, Türkiye Cumhuriyeti’nin meşru hükümetinin uluslararası alanda meşruiyetini kaybetmiş gibi göstermeye gayret ediyorlar. Meşruiyetini kaybetmiş bir hükümet algısı yaratarak uluslararası alanda Türkiye’ye önce yaptırımlar uygulatıp ardından da belkide bir askeri müdahale yoluyla hükümeti devirecek bir ortam oluşturmaya çabalıyorlar.

 

Biliyorlar ki 15 Temmuz’a geçit vermeyen Türk Milleti, 15 Temmuz’da Başkomutan sifatıyla halkı hainlere karşı direnişe davet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, bir sözüyle tankların altına yatmış, kurşunlara göğüslerini siper etmişken, şimdi O lider sandıkta ‘’EVET’’ oyu istiyorum deyince bir ‘’EVET’’imi çok görecekler. Elbette bir ‘’EVET’’i çok görmeyecekler. Bu iş sandıkla, içeriden darbeyle olacak gibi değil, o halde dışarıdan bu hükümetin meşruiyetini kaybettirecek adımlar atılmalı diyerek Bakanların toplantılarını iptal edip ülkeye girişlerine engel oluyorlar.

 

Her fırsatta konuşmalarında Batı Demokrasilerine övgüler yağdıranlar, Türkiye’yi bu manada acımasızca eleştirenler, hayran oldukları Batı Demokrasisini görsünler. Türkiye’de Alman Milletvekilleri PKK’lılarla bile rahat rahat görüşme yapabilirken Türk Bakanların Almanya ve Hollanda’da gurbetçi Türklerle görüşememesi hangi demokrasi anlayışında kendini buluyor?

 

Birkere şu iyi bilinmelidir! İslamofobi ve Türk düşmanlığı sözkonusu olunca Avrupa’da demokrasi işlemez. Viyana önlerine dayanmış bir İmparatorluğun mirasçılarının güçlü bir yönetimle yeniden Dünyayı titretmesi düşüncesi her daim uykularını kaçırtır. Durum böyle olunca, yeni bir sistemle güçlü bir liderin yönetiminde Türk’ün yeniden şahlanışına engel olmak için her yolu deniyorlar.

 

Almanya ve Holllanda’nın Türk Bakanlara karşı tavrı, Uluslararası Hukuka ve Diplomatik kurallara aykırıdır. Türkiye’nin bir vilayeti büyüklüğündeki soykırımcı Hollanda’ya ve Nazi Ruhu içlerinde yaşamaya devam eden bir başka soykırımcı Almanya’ya karşı gereken en sert adımlar mutlaka atılmalıdır.

 

Eğer Türkiye küresel güç mücadelesinde yerini almak istiyorsa, güçlü bir devlet olduğunu bu ülkelere en somut adımlarla göstermelidir. Hollanda Elçisi’nin geçici olarak ülkeye girişine izin vermemek yetmez. Persona non grata (istenmeyen adam) ilan edip bu ülkeyle diplomatik ilişkilerini derhal kesmelidir.  Bunu istemek ülkesini seven her Türk’ün hükümet üzerindeki hakkıdır.Sayfayı Yazdır
Print Friendly / PDF
Sosyal Paylaşım
Google
Etiketler :
İsim Soyisim :
E-Mail :
UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Uyarı
Güvenlik kodu :
Bu habere ilk yorumu siz yapın.
DİĞER HABERLER

Son Yorumlar
Mustafa ÜNALAN
Amin inşallah.Kalemine ve yüreğine sağlık Hocam.
Deftere Yaz
Ziyaretçi Defteri
Düşünce ve Önerilerinizi bizimle paylaşın.
Foother
SOSYAL MEDYA
Facebook Twitter RSS Sitemap
"Bolu Havadis | http://www.boluhavadis.net/"   Tum Hakları Saklıdır. © 2017 - 2018