Bolu Havadis
17.01.2019
Bolu /   9°C

22 Ocak 2018 - 23:56
ŞAMPİYON TARAFTARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ
ŞAMPİYON TARAFTARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ

Bolu İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesinde bulunan Kızılay Kan Bağışı aracında, İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol ve Bolu Beşiktaşlılar Derneği üyeleri kan bağışında bulundular.

 

İlimiz hastanelerinde belirli günlerde Kan Bağışı aracı ile kolaylıkla kan bağışında bulunmalarına olanak sağlayan Kızılay ile imzalanan protokol sayesinde pek çok sayıda kan bağışı toplandı. Bolu Beşiktaşlılar Derneği ve bu hizmetin hayata geçmesini sağlayan İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol kan bağışında bulunarak pek çok kişiye örnek oldular.

 

KAN BAĞIŞLARI DEVAM EDİYOR

İl Sağlık Müdürü yaptığı açıklamada, “İmzaladığımız protokol ile vatandaşlarımızın kolaylıkla kan bağışında bulunmasını amaçladık. Ben ve ekibim de bugün Bolu Beşiktaşlılar Derneği ile birlikte bu çalışmaya destek olduk. ” diyerek bu hizmetin bir süre daha devam edeceğini ve kan bağışında bulunmak isteyenlerin haftanın belirli günlerinde hastanelerde bulunan Kan Bağışı Araçlarına başvurabileceklerini belirtti.  

 

 İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.