Bolu Havadis
24.02.2019
Bolu /   9°C

28 Ocak 2018 - 16:54
Başkan kafaya taktı
Başkan kafaya taktı

Yeniçağa Belediye Başkanı Recai Çağlar’ın, Yeniçağa Gölünü turizme kazandırma çabaları aralıksız devam ediyor.  Başkan Çalar, gölde yapılacak ikinci iskele için kolları sıvadı.

 

Yeniçağa gölünü turizme kazandırmak için büyük çaba sarf eden Belediye Başkanı Recai Çağlar, geçtiğimiz aylarda tamamladığı ilk iskelenin ardında gölde yapılacak ikinci iskele içinde çalışmalara başladı.

 

‘Emin adımlarla ilerliyoruz’

Başkan Çağlar yaptığı açıklamada; “Benim Yeniçağa için birkaç tane önemli hayalim vardı. Bunlardan bir tanesi doğalgazdı. Rabbime şükürler olsun bu hayalimizi gerçekleştirdik. Ve artık Yeniçağa’da doğalgaz kullanımı başladı. İkinci hayalim ise Yeniçağa gölünü turizme kazandırmak ve sadece Yeniçağa için değil Bolu için büyük bir cazibe merkezi, haline getirmek. Şimdi bu hayalimize doğru emin adımlarla ilerliyoruz. İlk iskelemizi Ekim ayında tamamlamıştık. Sonra teknemizde geldi. Şimdi gölün diğer yakasına bir iskele daha yapıyoruz. Bu iskelenin fizibilite çalışmalarına başladık. Çok kısa zamanda tamamlayacağımızı umuyorum. Yeniçağa gölüyle ilgili projelerimiz bunlarla sınırlı değil. Uzun…

 

DAHA FAZLASI İÇİN GAZETENİZİ ALMAYI UNUTMAYINIZ!İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.