Bolu Havadis
24.02.2019
Bolu /   9°C

08 Şubat 2018 - 23:52
KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR
KÖYLÜ MİLLETİN EFENDİSİDİR

İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen, Gece eğitimleri Şubat ayı itibari ile başladı. Yeni Akçakavak ve Yumrukaya Köyleriyle başlayan eğitim, Yenicepınar ve Yazıören köyleriyle devam etti.

 

 Gece eğitimleri hakkında bilgi veren İl Müdürü İzzet Murat; “ Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızın insan odaklı olarak yürütmüş olduğu politikalar ve özellikle kırsalda yer alan kadın çiftçilerimize pozitif ayrımcılık gözetilecek şekilde başlamıştır” dedi.

 

İNSAN ODAKLI ÇALIŞIYORLAR

 

Çalışmalarını insan odaklı yaptıklarını söyleyen Murat; “'Köylü Milletin Efendisidir' vecizesiyle insan odaklı çalışma prensibi bizim için esastır. Bu hareketle gerçekleştirilen gece eğitimleri ile hizmet vatandaşın üreticinin ayağına kadar gitmektedir. Belki İl Müdürlüğümüzün yolunu dahi bilmeyen, ya da bildiği halde ön yargı ile hareket eden vatandaşlarımız kurumumuzun sıcak yüzü ile tanışma fırsatı bulmaktadır. Bu hepimizin başarısıdır. Dolayısıyla siz değerli üreticilerimize teşekkürlerimi sunuyor ve ayağınıza kadar gelen bu hizmetten olabildiğince faydalanmanızı diliyorum" ifadelerine yer verdi.



İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.