Bolu Havadis
22.02.2019
Bolu /   9°C

18 Mayıs 2018 - 21:33
Her yönüyle farklı bir Başkan
Her yönüyle farklı bir Başkan

Mengen Belediye Başkanı Turhan Bulut, uyguladığı farklı Belediyecilik anlayışıyla Mengenli vatandaşların gönlünü kazanmaya devam ediyor.

 

Belediye Başkanı Turhan Bulut, ‘Anneler Günü’ kapsamında da farklı bir etkinlik düzenleyerek, Mengenli annelerin gönlünü kazanmayı başardı.

 

Her şey onlar için

Anneler özel bir kahvaltı etkinliği düzenleyen Başkan Bulut, yaptığı konuşmada,  başta Türkiye Cumhuriyeti kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün annesi Zübeyde hanıma ve Mengen deki bütün annelerin anneler gününü kutlayarak katılımlarından dolayı teşekkürlerini iletti. Kahvaltı sonrasında anneler için  “Bir Kadın Varmış” adlı tiyatro gösterisi düzenlendi. Tiyatro Mengenli kadınlardan tarafından büyük bir beğeniyle izlendi. Tiyatro gösteriminin ardından Belediye Başkanı Turhan Bulut, tiyatro oyuncularına plaket takdim etti.İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu yorum : 9 ay önce yazıldı.
Yorum Sahibi : Gönül BOSTANCI

 
Bu yakınlarda mengenden bolu ya hastaneye gitmem gerekti. Eşimin maaşına icra geldiği için paramız yoktu. Rabbim başkanı karşıma çıkardı ve derdimi anlattım ve o hic tereddütsüz bana araba parası verdi. O kadar halden anlayan başkanın var mengen kendinle gurur duy... Beyine engelli olduğum için evimin ana temizliğini yapamıyodum başkanımız bi proje başlattı ve evim de düzenli olarak temizleniyo. Anladımki herşey siyaset değil, insan birazda insan olmalı halden anlamalı. İnsanca yaşamak isteyen herkes bence TURHAN BULUT u tanımalı