Bolu Havadis
22.07.2019
Bolu /   9°C

13 Eylül 2018 - 15:07
BAKAN’DAN GEÇİYORDUM UĞRADIM SÜRPRİZİ
BAKAN’DAN GEÇİYORDUM UĞRADIM SÜRPRİZİ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’dan İstanbul’a geçerken sürpriz yaparak, habersiz bir şekilde ilimize uğradı. İl Müdürlüğüne ait Aladağ Kampına gelen Bakan Kasapoğlu, güreş Milli takımı ve gençlik kamplarını ziyaret etti.

 

Bakan Dr. M. Muharrem Kasapoğlu, dün karayolu ile Ankara’dan İstanbul’a geçerken habersiz bir şekilde ilimize uğrayarak kampları ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu, Aladağ Kamp alanına giderken, kapıdaki güvenlik görevlisini de aracına alarak telsizle kendisinin Bolu’ya geldiğini bildirmesini önledi.  Bakan Kasapoğlu ilk olarak ilimizde kamp yapan öğrencileri ziyaret ederek uzun süre sohbet etti. Bakan Kasapoğlu daha sonra İl Müdürü Şahin Ertem’le birlikte ilimizde kamp yapan Güreş Milli Takımını ziyaret etti.

 

YA BAŞKA BAKAN GELSEYDİ

İlimizin Sağlık Müdürlüğüyle birlikte en düzgün kurumlarından olan Spor İl Müdürlüğü’ne yapılan bu habersiz ziyaret kamuoyu tarafından takdirle karşılanırken, Sağlık ve Spor Müdürlüğü dışında diğer kurumlara yapılacak habersiz Bakan ziyaretlerinde nasıl bir sonucun ortaya çıkacağı da merak edildi.İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu yorum : 10 ay önce yazıldı.
Yorum Sahibi : Gerçekçi

 
Milli eğitim bakanını bekliyoruz en kısa sürede