Bolu Havadis
13.11.2019
Bolu /   9°C

10 Temmuz 2019 - 15:45
SONUCU BİLEMEYİZ AMA BU ANKETTEN BİZDE MEMNUNUZ
SONUCU BİLEMEYİZ AMA BU ANKETTEN BİZDE MEMNUNUZ

Bolu Belediyesi, resmi internet sitesinden belediyecilik hizmetlerinin iyileştirilmeye açık alanlarının tespiti ve çözüme yönelik stratejilerin geliştirilmesi amacıyla vatandaşların katılacağı bir anket çalışması başlattığını duyurdu.

Bolu Belediyesi’nin 4 yıl boyunca yapacağı çalışmaların yer aldığı stratejik plan Belediye Eski Başkanı Alaaddin Yılmaz tarafından önceden Belediye Meclis’inde oylamaya sunularak belirlenirdi. Vatandaşlar ise bu plandan sadece basın sayesinde haber olabilirdi.

BELEDİYENİN WEB SİTESİ ÜZERİNDEN OYLAMAYA AÇILDI

Bolu Belediyesi 2020-2024 Stratejik Plan Dönemi’ne hazırlık amacıyla anket çalışması başlattı. Belediyenin hizmet kalitesinin arttırılmasına katkı vermek isteyen tüm vatandaşlar, belediyenin web sitesinden anketi cevaplayabilirler. 2020-2024 Stratejik Plan Dönemi’ne hazırlık amacıyla başlatılan anket, belediyenin web sitesi üzerinden oylamaya açıldı.

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN ANKETE KATILABİLİRSİNİZ

Ankete katkı vermek isteyen tüm vatandaşlar  https://www.bolu.bel.tr/vatandasanketi/ linkinden ankete erişim sağlayarak soruları cevaplayıp Bolu Belediyesi’nin hizmet kalitesinin arttırılmasına katkıda bulunabilirler.

 İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu yorum : 4 ay önce yazıldı.
Yorum Sahibi : Mustafa

 
Bu tür uygulamaları bize duyurduğu için Bolu Havafis gazetedine teşekkür ediyorum. Daha öncede bazı etkinlikleri ve eğitimleri fuyurmuş ve yol göstetmişti bende buradan öğrenip bu etkinliklete katılmiştım ve benim için çok faydalı olmuştu.