Bolu Havadis
23.05.2019
Bolu /   9°C

10 Mart 2019 - 19:00
İL BAŞKANI OLARAK AYTAR ATANDI
İL BAŞKANI OLARAK AYTAR ATANDI

 

Necmettin Erbakan Vakfı olarak çıktıkları yolda partileşmeye giden Refah Partisi’nin efsane lideri ve eski Başbakanlardan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan partileşme sürecini tamamladı.

 

Yeniden Refah Partisi ismiyle çıkılan siyasi yolculukta Bolu kurucu İl Başkanlığı ataması da yapıldı. Refah Partisi ve ardından Saadet Partisi dönemlerinde İlimizde siyaset yapan muhasebeci Hayrettin Aytar, Yeniden Refah Partisinin Bolu İl Başkanı oldu. Ankara’da Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’dan mazbatasını alan Aytar, İl Başkanı olarak göreve başladı.

 

‘RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN’

Yeniden Refah Partisi Bolu İl Başkanı Hayrettin Aytar görevlendirmesinin ardından yaptığı açıklamada; “Uzun ve zorlu bir süreci geride bıraktır. Allah’ın izniyle partimizi kurduk ve merhum Hocamızın yolundan bağımsız ve kendine yetebilen, huzurlu bir Türkiye için kollarımızı sıvadık. Rabbim bu yolda hepimizin yardımcısı olsun” ifadelerine yer verdi.

 

 İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu yorum : 2 ay önce yazıldı.
Yorum Sahibi : İlhami ALTAŞ

 
Bu kutlu onurlu ve şeref dolu görevinde Yüce RABBİM yâr ve yardımcınız olsun inşaallah Kıymetli Başkanım. Bolu'nun medar-ı iftiharısın sen ..