Bolu Havadis
09.07.2020
Bolu /   9°C

14 Ekim 2019 - 13:26
ÖYLE BİR ÖDEV VERDİ Kİ
ÖYLE BİR ÖDEV VERDİ Kİ

 

İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, bu kez velilere ödev verdi. Tepe, sosyal medya da yaptığı paylaşımda velilerden çocuklarına Barış Pınarı Harekatını izletip anlatmalatını istedi.

 

Öğrencilerin Barış Pınarı Harekatından haberlerinin olmadığını belirten İl Müdürü Tepe, velilerden bu konuda destek istedi.

 

‘BU ÖDEV BÜYÜK ÖNEME SAHİP’

İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe yaptığı paylaşımda; “Tüm velilere özel çağrımdır; Ülkemizin güney sınırında yürütülen kahramanlık destanını, Ülkemizin resmî kanalı olan TRT HABER’den canlı olarak her gün çocuklarımızın takip etmesini ÖDEV olarak veriyorum. Bu ödev bu zamana kadar verilen ödevlerden çok daha büyük bir öneme sahip. Bugün tarih yapan kahraman ordumuzun, yarın tarihini yazacak olan gençlerimizin bu ana şahit olmasını ve bu gururu yaşamasını arzu ediyorum. Neden diyeceksiniz? Bir çok öğrencimizin Harekat ile ilgili fikrini sorduğumda maalesef birçoğunun haberinin bile olmadığını dolayısıyla fikrinin olmadığını üzülerek öğrendim. Salt haber ile yetinmeyerek velilerimizin de onlara bu konuda rehberlik etmesi son derece önemli” ifadelerini kullandı.

 İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.