Bolu Havadis
12.08.2020
Bolu /   9°C

03 Aralık 2019 - 14:07
PTT’Yİ BU HALE DÜŞÜRENLER UTANSIN
PTT’Yİ BU HALE DÜŞÜRENLER UTANSIN

İlimizde PTT’ de kargoda yaşanan yoğunluk vatandaşlarla birlikte çalışanları da bıktırdı.

 

İş yoğunluk her geçen gün artmasına rağmen yetersiz personel ve sağlıksız çalışma koşullarıyla vatandaşlara hizmet vermeye çalışan PTT Kargo’da ki sorunlar her geçen gün artırıyor.

 

VEKİLLERİN UMURUNDA DEĞİL  

Vatandaşların kargolarına ulaşabilmeleri için uzun kuyruklar oluşturduğu PTT Kargo’da bir çok kargo personel yetersizliği yüzünden zamanında yerine ulaştırlamıyor. İlimizdeki siyasilerin duyarsız davrandığı PTT Kargo’da ki sıkıntılar her geçen gün artarken vatandaşlar ve Kargo çalışanları yaşananlara tepki gösterdiler.  PTT Kargonun fiziki yapısı başta olmak üzere 60 personelle yapılacak işlerin 33 personelle yaptırılmaya çalışılması vatandaşların mağdur olmasına neden oluyor. Milletvekillerimiz Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü konuya duyarsız kalırken, Ak Parti teşkilatlarıda yaşanan sorundan uzak durmayı tercih ediyor.

 

NOT: Güven Haber Sen Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Yiğit’in PTT Kargo’da yaşanan sorunlar ve nedenleri hakkında yaptığı açıklamayı bu hafta HAVADİS ‘te okuyabilirsiniz….

 



İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu yorum : 8 ay önce yazıldı.
Yorum Sahibi : Mehmet A.

 
179 yıllık tarihi mirasımızdaki yaşanan sorunları açık yüreklilikle dile getirdiğiniz için Boluhavadis yönetimine ve Güven Haber-Sen Gen.Bşk.Yrd. Sayın Mustafa YİĞİT Bey’e teşekkür ediyorum.




Bu yorum : 8 ay önce yazıldı.
Yorum Sahibi : Ali yildiz

 
Ptt kurulduğundan bu yana en kötü yönetimi gördü. Sorumlulara hesap sorulmalıdır.




Bu yorum : 8 ay önce yazıldı.
Yorum Sahibi : ne farkeder

 
siz birde tuzla işleme merkezini görün