Bolu Havadis
30.09.2020
Bolu /   9°C

09 Haziran 2020 - 12:54
“KREDİLER PİYASALARA CAN SUYU OLACAK”
“KREDİLER PİYASALARA CAN SUYU OLACAK”

 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından, piyasaların yeniden canlanması adına açıklanan düşük faizli kredilerle ilgili Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı Türker Ateş açıklama yaptı. Ateş, kredilerin piyasalara can suyu olacağını söyledi.

 


Vatandaşların birçok alandaki ihtiyaçları için finansman sağlayacak kredi paketleri hazırlandı. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ın açıkladığı, Kamu bankalarının sağlayacağı kredilerle beyaz eşyadan konuta kadar uygun maliyetli kredi verilecek.

 

 

“HER KESİMİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEK”

 

Turizmden otomobile, ev eşyasından beyaz eşyaya, mobilyadan konut kredisine varıncaya kadar verilecek yeni düşük faizli kredilerin ekonomiyi canlandıracağını ifade eden Bolu Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı Türker Ateş, “Oldukça düşük olan kredi faizleri kısa zamanda piyasaları canlandıracak. Ev mobilyasından beyaz eşyaya, tatilden her türlü ihtiyaca yönelik verilecek krediler piyasalara can suyu olacak. Tüm sektörleri ve vatandaşları yakından ilgilendiren bu krediler her kesimin yüzünü güldürecek ve piyasayı canlandıracak” ifadesini kullandı.

 İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.