Bolu Havadis
30.09.2020
Bolu /   9°C

19 Haziran 2020 - 16:25
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SARICI ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SARICI ÖĞRENCİLERE BAŞARILAR DİLEDİ

İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, Liselere Giriş Sınavına (LGS) girecek olan öğrencilere ve Velilerine bir mesaj yayınladı.

 


 İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı LGS sınavı öncesi bir mesaj yayınladı. Öğrenci ve Velilere seslenen Sarıcı Velilere, “Öğrencilerimiz, okulun bahçesine geldikleri andan itibaren bizim misafirimiz ve sizlerin bize emaneti olacak” derken Öğrencilere, “Sınav sonucunuz ne olursa olsun sizler bizim için değerlisiniz” Dedi.


“BU SINAV ASLA BİR SON DEĞİL”


Milli Eğitim Müdürü Sarıcı’nın mesajı şu şekilde; “Sevgili Gençler, Kıymetli Velilerim 20 Haziran 2020 tarihinde ortaöğretime geçişte, sizler için önemli olan bir süreci yaşamış olacaksınız. Yaptığınız sistemli ve özverili çalışmaların, sizi başarıya ve yeni ufuklara götüreceği LGS sınavında gönlümüz ve dualarımız sizlerle. Bakanlığımızın rehberliğinde, güvenli bir sınav ortamı sunabilmek için gerekli bütün tedbirleri almış bulunmaktayız. Okullarımız, sınav günü en rahat şekilde sınavı tamamlamanız için hazır hale getirilmiştir. Sizlerin de sınav gününde hijyen ve sosyal mesafeye dikkat ederek bizlere yardımcı olmanızı bekliyoruz. Sevgili Velilerimiz, Bu süreçte müsterih olunuz. Öğrencilerimiz, okulun bahçesine geldikleri andan itibaren bizim misafirimiz ve sizlerin bize emaneti olacak. Bu sınav asla bir son değil, yeni başlangıçların miladı olacaktır. Sevgili Gençler,  Sınav sonucunuz ne olursa olsun sizler bizim için değerlisiniz. Hepinize güveniyor ve LGS sınavında başarılar diliyorum.”

 İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.