Bolu Havadis
17.01.2021
Bolu /   9°C

25 Haziran 2020 - 17:30
MASA TENİSİNDE ANTRENMANLAR YENİDEN BAŞLADI
MASA TENİSİNDE ANTRENMANLAR YENİDEN BAŞLADI

 

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Bolu İl Temsilcisi Recep Eser, Koronavirüs ile mücadelede normalleşme adımlarının atılmasıyla birlikte Karaçayır 3 bin kişilk spor Salonunda antrenmanlarına tekrar başladıklarını açıkladı.


Ülkemizde etkili olan koronavirüs salgını nedeniyle Mart ayından beri ilimizde antrenmanlarını ve maçlarını gerçekleştiremeyen masa tenisi sporcuları, normalleşme adımlarıyla birlikte Karaçayır 3 binlik Spor Salonunda virüse karşı gerekli tedbirleri alarak antrenmanlarına yeniden başladı.

ANTRENMANLARA BAŞLAMANIN SEVİNCİNİ PASTA İLE KUTLADILAR

 

15 Hazirandan itibaren tekrar antrenmanlara başlamanın sevinci yaşayan masa tenisi sporcuları, bugünü pasta keserek kutladı. Antrenmanlar hakkında bilgiler veren Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Bolu İl Temsilcisi Recep Eser; “ Pandemi sürecinde normalleşmeye geçilmesiyle birlikte spor faaliyetleri de normale dönüyor. Yakın temasla yapılan sporlar hariç diğer spor dallarında faaliyet gösteren sporcular antrenmanlarına başladı. Bunlardan en çok ilgi gören spor dallarından birisi ise masa tenisi oldu. 15 Haziran'dan itibaren masa tenisinde kullanıma açılan Karaçayır 3000 Kişilik Spor Salonunda tüm önlemler alınarak faaliyetlere devam ediliyor” dedi.

SPORCULARIN SAĞLIĞI İÇİN TÜM ÖNLEMLER ALINDI

 

Koronavirüse karşı tüm önlemleri aldıklarını da açıklayan Eser; “Maske ile giriş yapan sporcular, alınan tedbirler doğrultusunda ateş ölçümü yapıldıktan sonra salona alınıyor. Ardından el dezenfektanı ile ellerini temizliyor. Daha sonra sosyal mesafeye uyularak antrenman yapma imkanına kavuşuyor. Antrenman bittiğinde de dezenfektan ile eller temizlenerek salondan çıkış yapılıyor” diye konuştu.

 

 

 İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu yorum : 6 ay önce yazıldı.
Yorum Sahibi : Recep eset

 
Kurallara uyarak antraman yapalım saglıgımız herşerden önce gelir