Bolu Havadis
30.09.2020
Bolu /   9°C

11 Temmuz 2020 - 17:31
SOSYAL BİLİMLER LİSESİ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTI
SOSYAL BİLİMLER LİSESİ GÖĞSÜMÜZÜ KABARTI

 

Bolu Sosyal Bilimler Lisesi, TÜBİTAK Proje yarışmasında İlimizi gururlandırdı. TÜBİTAK tarafından düzenlenen yarışmada Özge Türkmen Türkiye üçüncüsü olurken, Damla Gülen ve Şevval Şayer teşvik ödülüne layık görüldüler.

 

TÜBİTAK’in düzenlediği proje yarışmasında Bolu Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, Sosyoloji branşında Türkiye 3’üncülüğü kazanırken, Türk Dili ve Edebiyat branşında teşvik ödülü almayı başardılar.

 

GURURUMUZ OLDULAR

Sosyoloji branşında öğretmen Fatih Haykır’ın rehberliğinde yarışmaya katılan Özge Türkmen, Türkiye üçüncülüğü İlimizi gururlandırdı.  Türk Dili ve Edebiyatı branşında ise öğretmen Sedat Kocakaya’nın rehberliğinde yarışmaya katılan öğrenciler Damla Gülen ve Şevval Şayer büyük bir başarıya imza atarak teşvik ödülü kazandılar. Okul Müdürü İbrahim Ercivan, bu başarıda emeği olan öğretmen ve öğrencileri kutlayarak,  bundan sonraki hedeflerinin Türkiye derecelerine daha yenilerini katarak Bolu'ya eğitim anlamında Sosyal Bilimler Lisesi olarak katkı sağlamak konusunda başarılarının artacağını ifade etti.

 İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.