Bolu Havadis
04.03.2021
Bolu /   9°C

25 Ocak 2021 - 18:54
Türkiye’nin yeni kitap noktası; Kitapmolası.com
Türkiye’nin yeni kitap noktası; Kitapmolası.com

 

Yayıncılık hayatına e-ticaret sitesi açarak devam eden 34 yaşındaki başarılı iş insanı Ahmet Tuğra, kurduğu kitapmolasi.com sitesine tüm kitapseverleri bekliyor.

 

Eğitim sektöründeki girişimlerini ve Kitapmolası.com’un kurulma yolculuğunu anlatan 34 yaşındaki Ahmet Tuğra, 13 yıldır Bolu’da yaşadığını ve esnaflığa Tuğra Kitabevini kurarak başladığını belirtti.

Haber:Tuğba ÜLKER

 

“Yolculuğumuza Tuğra Kitabevi ile başladık”

Tuğra kitabeviyle başladığı yolculuğa Kare dil kursunu kurarak devam ettiğini belirten Tuğra, “Kare dil kursundan sonra da 2018 yılında da Tiyatral kafeyi hizmete açtık. Bolu’da bulunduğumuz sürede hep eğitim sektöründe olduğumuz için bu anlamda başka ne yapılabilir ve Bolu’nun nasıl bir eksiği var diye düşündüğümüzde Tuğra Kitabevi Yayınları fikri doğdu. 2017 de Tuğra kitabevi yayınlarını kurduk. Tuğra Kitabevi Yayınları olarak şu an için genellikle akademik kitaplar basıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

“Eksiğimiz e-ticaret sitesiydi”

Kitapçılık sektörünün önemli 3 ayağı olduğunu dile getiren Ahmet Tuğra; “ Bu sac ayaklarından biri yayıncılık, biri perakende biri de e ticaret. Yani  e ticaret senin ilinde olmayan insanlara ulaşma şeklidir. Bizim için bu üçünden eksik olan e-ticaret sitesiydi. www.kitapmolasi.com  şeklinde Türkiye’nin en büyük ve güncel veri tabanını kullanarak büyük bir site kurduk. Kitapmolası.com şu anda hali hazırda Türkiye’de ki en büyük veri tabanını kullanan bir sistem. Anlaşmalı kargolarımızla, eft şeçeneği ve kredi kartı taksit seçenekleriyle bir vatandaşa sağlanabilecek bütün kolaylıkları sağlayan bir sistem.  Olabildiğince hızlı temin, en uygun fiyatı sunmak ve internetteki o büyük rekabetin bir parçası olabilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

 

“İnternet üzerinden alışveriş alışkanlığımız oldu”

Dijital bir dünyaya geçiş evresinde olduğumuzu belirten Tuğra, “Yaşadığımız salgın dönemi dijitalleşme sürecini hızlandırdı. Bu dönemde internet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı topluma yerleşti. Hem bu var olan durumu iyi değerlendirmek hem de durumu kendi adıma avantaja çevirmek için Kitapmolası.com u kurduk. E ticaret sitesi olarak yaklaşık 8 ay öne başladık ve bütün ülkemizin vatandaşlarına hizmet etmekten dolayı mutluyuz” cümlelerine yer verdi.

 

311 Bin çeşit Kitap www.kitapmolasi.com da

İnternet alışverişlerinde vatandaş açısından en önemli unsurların hızlılık, güvenilirlik  ve uygun fiyat olduğunu ifade eden Ahmet Tuğra,  “Kitapmolası.com olarak güvenilirlik için gerekli koruma sistemini kullanıyoruz. Hızlı olması adına stoklu çalışıyoruz şu an için hazırda 40 binin üzerinde kendi stoklarımız var. Yine stoklarımız haricinde hızlı bir şekilde temin edip gönderebileceğimiz 270 bin çeşidin üzerinde kitaba sahibiz. Bu anlamda hızlı güvenilir ve olabilecek en uygun fiyatı sağlamaya çalışıyoruz. Hem Bolumuza  hem ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Yayıncılık ve perakende anlamında Tuğra kitabevi olarak uzun yıllardır bolumuza hizmet etmekteyiz, şimdi de kitapmolası.com olarak tüm Türkiye’ye hizmet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu yorum : 1 ay önce yazıldı.
Yorum Sahibi : SELMAN DÜNDAR

 
Değerli dostuma , bolumuza kattığı değerlerden dolayi kendi adıma teşekkür ediyorum. Taklit edilesi hayatında başarılarının devamını dilerim. SELMAN DÜNDAR