Bolu Havadis
21.06.2018
Bolu /   9°C

19 Mart 2017 - 19:33
ONLAR VATANIN YİĞİT EVLATLARI
ONLAR VATANIN YİĞİT EVLATLARI

Bolu Ülkü Ocakları İl Başkanlığı üniversite ve ortaöğretim teşkilatları tarafından 18  Mart Çanakkale Zaferi’nin 102. yıldönümünde Çanakkale'ye çıkarma yaptı. Ülkücüler şehitlikte bol bol dua ettiler.

 

Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, 18 Mart Çanakkale Zaferinin 102. Yıldönümünde Bolu Ülkü Ocağı teşkilatlarının Çanakkale’ye gittiğini söyledi.

 

“ALLAH TÜRK’Ü KORUSUN”

İsmail Akgül, “Ülkü Ocakları İl Başkanlığımız bünyesinde üniversite ve ortaöğretim teşkilatlarımızı Çanakkale Zaferi'nin 102. yılında ecdadımızı yad etmek ve gençlerimizin milli terbiyelerine katkıda bulunmak üzere Çanakkale'ye uğurladık. Her zaman Türklük ve İslam bilincinde olan Ülkücü Hareket mensupları Atalarımızın bu ülke için nasıl mücadele ederek bize hangi koşullarda bu toprakların teslim edildiğini, bir avuç toprak için binlerce şehit verdiğimiz Kutlu Çanakkale topraklarını ziyarette bulundular. Ülkü Ocaklı gençlerimiz yerinde ziyaretleri ile Türk milli ve manevi değerleri daha iyi anlayarak ruhlarına ruh katacaklardır. Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin” dedi.İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.