Bolu Havadis
21.10.2018
Bolu /   9°C

20 Mart 2017 - 20:36
Yeniçağa’ya Akgül atandı
Yeniçağa’ya Akgül atandı

Dörtdivan Kaymakamlığı’na da vekalet eden Yeniçağa Kaymakam’ı Mehmet Naim Akgül, Yeniçağa kaymakamlığına atandı

 

Aslen Rizeli olan Mehmet Naim Akgül, 1987 yılında doğdu. 2010 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisansa başladı.

 

Genç ve başarılı bir isim

İçişleri Bakanlığında İl Planlama Uzman Yardımcısı olarak görevine devam ederken, 2014 yılında İçişleri Bakanlığınca açılan Kaymakamlık sınavını kazanarak Balıkesir Valiliği' nde Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği görevine başladı. Bandırma, Bigadiç, Havran, Gömeç, İvrindi, Ayvalık, Balya, Hatay/Yayladağı ilçelerinde görev aldı. Yurtdışı stajı kapsamında Paris Sorbonne Üniversitesinde eğitim alan Kaymakam Mehmet Naim AKGÜL, Şubat 2017'de düzenlenen İçişleri Bakanlığı Kaymakamlık kursunu dönem birincisi olarak tamamlayarak Yeniçağa’da görevine başladı.

 

Burada olmaktan mutlu

Yeniçağa ve Dörtdivan’ın birbirine yakın iki ilçe olduklarını, bu iki şirin ilçede görev yapmaktan memnun olduğunu belirten Yeniçağa Kaymakam’ı Mehmet Naim Akgül, özgür basının her yerde olduğu gibi burada da halkın sesi olarak baskı unsuru olduğunu ve çalışmalara katkısı olacağını söyledi.İsim Soyisim :
E-Mail :

Bu habere ilk yorumu siz yapın.