BOLU BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

BOLU BU DÜĞÜNDE BULUŞTU

İlimizin önde gelen siyasetçilerinden Ak Parti eski İl Başkanı ve Milletvekili adayı avukat Mehmet Emin Güz’ün oğlu Alperen’in sünnet düğünü siyasi görüşleri farklı olsa da tüm insanları aynı yerde buluşturdu.

Ak Parti camiası Milletvekili Fehmi Küpçü hariç tam kadro düğüne katılırken, ilk kez bir ortamda Ak Partili siyasiler bu denli tam kadro katılmış oldu. Ak Parti Milletvekili Ali Ercoşkun, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Başkanı Nurettin Doğanay, Bakan Yardımcıları Fatih Metin ve Yüksel Coşkunyürek, Merkez İlçe Başkanı Adil Esen, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer, Belediye ve İl Genel Meclisi üyelerinin yanı sıra, Ak Partili yöneticilerde ve teşkilat Başkanları, Fehmi Küpçü ile Gerede teşkilatı hariç tam kadro katıldı.

CHP VE MHP’DE KATILIM GÖSTERDİ

Düğüne diğer siyasi partilerde nezaket göstererek M. Emin Güz’ü bu mutlu gününde yalnız bırakmadılar. CHP Milletvekili Tanju Özcan, MHP İl Başkanı Adem Evcil ve bir çok CHP’li ve MHP’li yöneticiler düğünde yerlerini aldılar.

KATILAMAYANLAR TELGRAF ÇEKTİ

Ayrıca yoğun siyasi çalışmaları nedeniyle düğüne katılamayan Ak Parti’nin önemli isimleri telgraf göndererek bu mutlu güne ortak oldular. Enerji ve Tabi Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız telefonla, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve MKYK üyesi Zeyid Aslan telgraf çekerek küçük Alperen’in bu mutlu gününü kutladılar.

TEŞEKKÜR ETTİ

Sünnet düğünü sonrası M. Emin Güz, katılımcılara teşekkür ederken şu ifadelere yer verdi; “Oğlumuz Mehmet Alperen'in sünnet düğününde, mutluluğumuzu bizimle paylaşan, dostlarıma, akrabalarıma, komşularıma, telefonla arayarak 15 Temmuz Anma törenleri nedeniyle gelemediği için üzgünlüğünü ifade eden Bakanımız ve kıymetli ağabeyim Taner Yıldız Bey'e, telgraflarıyla mutluluğumuzu paylaşan, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız ve kıymetli ağabeyim Mustafa Ataş Bey'e, MKYK Üyemiz Tokat Milletvekili çok kıymetli ağabeyim Zeyid Aslan Bey'e, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcımız sevgili kardeşim Orhan Yeğin Bey'e, Düzce Milletvekilimiz kardeşim Fevai Aslan Bey'e, bizzat katılarak bizi onurlandıran, Bakan Yardımcılarımız Yüksel Coşkunyürek, Fatih Metin ve Metin Yılmaz Bey'e, Bolu Milletvekillerimiz Ali Ercoşkun, Tanju Özcan, Mustafa Yünlüoğlu Bey'e, Bolu Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz Bey'e, Ak Parti İl Başkanlarımız Nurettin Doğanay ve Ömer Sayın Bey'e, AK Parti Merkez İlçe Başkanımız Adil Esen Bey'e, MHP İl Başkanımız Adem Evcil Bey'e, Ak Parti Mudurnu İlçe Başkanımız Mehmet Arıkan Bey'e, İl Genel Meclisi Başkanlarımız Yaşar Yüceer ve Mücahit Kutlu Bey'e, Seben Belediye Başkanımız Süleyman Özbağ Bey'e, Taşkesti Belediye Başkanımız Saim Çevik Bey'e, Göynük Belediye Başkan Yardımcımız Günay Can Bey'e,Ak Parti Kadın Kolları Başkanımız Arzu Aydın Hanım'a, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanımız Taha Furkan Sönmezel Bey'e, Bolu Barosu Başkanımız Ferit Atalay ve Tuncay Alnıak Bey'e, Bolu Gazeteciler Cemiyeti Başkanımız Bülent Velioğlu Bey'e, Sabah Gazetesi Ankara Eki Genel Yayın Yönetmeni Osman Altınışık Bey'e, Bolu Olay Gazetesi Sahibi Erhan Beykoz Bey'e, Bolu Havadis Gazetesi Sahibi Mehmet Demirci Bey'e, Memur-Sen İl Temsilcimiz Ahmet Koçak Bey'e,Türk Sağlık-Sen Bolu Şube Başkanımız Hakan Koca Bey'e, Bolu Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanımız Ahmet Yoltaş Bey'e, Muhtarlar Derneği Başkanımız İlhan Çalışkan Bey'e, Ziraat Odası Başkanımız Hakkı Fidan Bey'e, Abant Tenis İhtisas Kulübü Başkanımız Ahmet Ulusoy Bey'e,Bolu Karate Temsilcimiz Sabri Damar Bey'e,Sakarya Cumhuriyet Savcımız Tahsin Yaralı Bey'e, İstanbul Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Murat Altınöz Bey'e, ismini sayamadığım tüm kurum amirlerine ve sivil toplum örgütü temsilcilerine ben ve ailem adına şükranlarımı arz ediyorum.”

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
17TEM2017