GÖKHAN AYDIN BAŞVURUSUNU YAPTI

GÖKHAN AYDIN BAŞVURUSUNU YAPTI

İlimizde uzun yıllardır gazetecilik yapan Gökhan Aydın Ak Parti Milletvekili aday adaylık başvurusunu yaptı.  Aydın, Bolu’nun sorunlarına ve çözüm yollarına hakim olduğunu belirterek aday adaylık dilekçesini İl Başkanı Suat Güner’e teslim etti. 

Aydın, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçiminde yapılacak olan 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde Bolu’da değişim zamanının geldiğine inandığı, 18 yıllık teşkilat geçmişi nedeniyle teşkilatların ve Bolu Halkının yıllardır özlemini duyduğu Milletvekili profilini net bildiği, 28 yıllık yerel gazetecilik tecrübesinin birikimiyle aday olduğunu söyledi.

“BİSMİLLAH DİYEREK BU YOLA ÇIKIYORUM”

 Amacının Bolu halkına hizmet etmek olduğunu belirten Gökhan Aydın; “Bugüne kadar hiçbir beklenti veya bir yere aday olmadan, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın davasına 18 yıldır gönül vermiş, gücüm yettiğince hizmet etmiş biri olarak inanıyorum ki; Ülkemizin ve Bolu’muzun yaşadığı sorunların tek çözümü yine Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve O’nun yol arkadaşı AK Parti kadrolarıdır. İşte bu inançla; Benim için bir sevda olan Bolu’ya ve Köroğlu’nun başı dik, alnı açık torunları Bolulu hemşerilerime hizmet etmek arzusundan başka hiçbir hedefi olmadan Bismillah diyerek bu yola çıkıyorum. Amacım; Millete, Milletvekilliği yapmak değil, Milletin Vekili olmaktır. Bu yüzden sadece AK Partili hemşerilerimin değil, AK Partili olmayan Bolulu hemşerilerimin de oylarına talip olduğum için bu yola çıkıyorum” dedi. 

“BOLU’NUN BİR EVLADI OLDUĞUM İÇİN BU YOLA ÇIKIYORUM”

Önceliğinin Bolu halkı olduğunu dile getiren Aydın; “İnsanımızın umudunun Sayın Recep Tayyip Erdoğan olduğunu ama kadrolarda bir değişim istediklerini bildiğim için bu yola çıkıyorum. Bu zorlu yolu Bolulu hemşerilerimle yürüyeceğimi, onların önceliklerinin benim önceliğim olacağını bildiğim için bu yola çıkıyorum. 18 yıldır hiç kapanmayan telefonumun yarın Allah nasip eder de Milletin Vekili olursam, yine kapanmayacağını bildiğim için bu yola çıkıyorum. Bankada bol sıfırlı hesabım, arkamda ağır abiler olduğu için değil, Bolu’nun bir evladı olduğum için bu yola çıkıyorum. Dünkü Gökhan Aydın ile Milletin Vekili Gökhan Aydın arasında hiçbir fark olmayacağını bildiğim için bu yola çıkıyorum.  AK Partili veya değil, O'cu veya Bu’cu gibi insanımızı ayrıştırarak değil, hemşerilerimizle kol kola gönül gönüle yürürsek başarılı olacağımızı bildiğim için bu yola çıkıyorum” cümlelerine yer verdi. 

“BOLU’MUZA HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM”

Yapılacak seçimlerin Bolu’ya hayırlı olmasını dileyen Aydın; “O veya bu istediği için değil Rabbim yazdıysa alnımıza, Ak Parti kadroları uygun görürse ve de hemşerilerimiz destek verirse nasipte olanın önüne hiçbir gücün geçemeyeceğini bildiğim için bu yola çıkıyorum. Bolu’nun 3-4 isimden ibaret olmadığını, kalbi Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşadığı heyecanla atan, yüreği Bolu’ya hizmet aşkıyla çırpınan her AK Parti sevdalısının olduğunu bu görevlere layık olduğunu göstermek için bu yola çıkıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşerilerimizi en kalbi duygularımla selamlıyor, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerin Ülkemiz ve özelde Bolu’muza hayırlar getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

1 yorum yapılmış

  • Vatandas (28 Mart 2023 - 16:54)
    Kalbi Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yaşadığı heyecanla atan, yüreği Bolu’ya hizmet aşkıyla çırpınan her AK Parti sevdalısının olduğunu bu görevlere layık olduğunu göstermek için bu yola çıkıyorum. diyen aday adayının alın yazısı deve dişi gibi biat edecek adayların engeli kapsamındadır.Aday olup seçilsen bile önceki vekillerde olduğu gibi kendi iraden ile bir şey yapamazsın.Kaldır parmak.İndir parmak.Emir eri olursun.
22MAR2023