İBUMED YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU

İBUMED YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Mezunları Derneği (İBUMED) yeni dönem öncesinde yeni yönetim ve denetim kurullarını belirledi.

İzzet Baysal’ın eğitim dünyasında açtığı yolda ilerleyerek, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ)’nin kuruluşundan itibaren tüm mezunlarına ulaşmak, mezunlar arasında iletişim ve beraberliği sağlamak, mezunlar ile öğrenciler arasında bir köprü oluşturmak, mezun adaylarına iş ve sosyal yaşantılarında pozitif ayrımcılık sağlayacak faaliyetleri organize etmek ve BAİBÜ kimliğini mezunlar vasıtasıyla yüceltmek misyonuyla 2010 yılında kurulan BAİBÜ Mezunları Derneği (İBUMED) yeni yönetim ve denetim kurullarını belirledi.

SOSYAL, KÜLTÜREL VE TEKNİK GELİŞİMİNE KATKI SAĞLIYOR

Kurulduğu günden bu yana kurumsal ziyaretler gerçekleştiren, çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan ve birçok öğrenciye burs imkânı sağlayan İBUMED, pandeminin ardından yeni dönemde dernek faaliyetlerini katılımcı, çağdaş, bilimsel ilkeler çerçevesinde ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği içerisinde yürütmeyi, İzzet Baysal felsefesini yaşatmayı ve BAİBÜ’nün sosyal, teknik ve kültürel gelişimine katkıda bulunmayı hedeflemekte.

İBUMED YÖNETİM KURULU:

•          Nihal Öğten (Başkan)

•          Prof. Dr. Cevher Altuğ (Başkan Yardımcısı)

•          Doç. Dr. Cengizhan Yıldırım (Sayman)

•          Cem Kösemeci (Genel Sekreter)

•          Doç. Dr. Kerim Sözbir (Üye)

•          Doç. Dr. Nuriye Özengin (Üye)

•          İlkay Bağatır (Üye)

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
5EYL2022