İL GENEL MECLİSİNİN TELAŞLI  EYLÜL HAZIRLIKLARI

İL GENEL MECLİSİNİN TELAŞLI EYLÜL HAZIRLIKLARI

İl Genel Meclisi Eylül Ayı toplantıları 7 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Bolu ve ilçeleriyle alakalı gündem maddelerinin görüşüleceği toplantılar hafta boyunca devam edecek.

Yaşar Yüceer Başkanlığında gerçekleşecek olan toplantıların ilk oturumunda Göynük İlçesi, Ahmetbeyler köyü ile İbrahimözü köyü, Merkez mahallesine içme ve kullanma suyu tahsisi yapılması ile ilgili Çevre Sağlık Komisyonundan gelecek raporlar görüşülüp karara bağlanacak.

08 EYLÜL SALI

Toplantıların Salı günü gerçekleşecek oturumunda ise

İzzet Baysal Huzurevinde halen kullanılmakta olan su kaynağının tahsisinin yapılması ile ilgili Çevre ve Sağlık Komisyonu ile Eğitim Kültür ve

Sosyal Hizmetler Komisyonundan gelecek rapor görüşülecek. Ardından

Yeniçağa ilçesi, Gölbaşı köyü hudutlarında tapunun 784 parsel nosunda kayıtlı taşınmaz için hazırlanan enerji depolama alanı ve yenilenebilir enerji kaynaklarına dayalı üretim tesis alanı amaçlı uygulama imar planının onanması talebi meclis üyeleri tarafından değerlendirilecek.

  

09 EYLÜL ÇARŞAMBA

İl Genel Meclis üyeleri Çarşamba günü de İl Özel İdaresine ait vidanjörün özel kişi ve şirketlere kiraya verilebilmesi için ücret tarifesinin belirlenmesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonundan gelecek raporu görüşecek.

10 EYLÜL PERŞEMBE

Perşembe günü gerçekleşecek oturumda Merkez İlçe Hamzabey Köyü hudutlarında tapunun 158 ada, 14 ve 19 parsel nosunda kayıtlı taşınmaz için hazırlanan kırsal turizm tesis alanı amaçlı 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planının onanması ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelecek raporun görüşülüp karara bağlanacak.

11 EYLÜL CUMA

Toplantıların Cuma günü gerçekleşecek son oturumunda ise

İlimiz, Merkez İlçe, Gövem Köyü hudutlarında tapunun 111 ada, 52, 53 ve 54 parsel nosunda kayıtlı taşınmaz için hazırlanan konut alanı amaçlı 1/5000 ölçekli nazım imar planı değişikliği ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı değişikliğinin onanması ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelecek raporlar karara bağlanacak.

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
3EYL2020