MHP'NİN GAZİ ADAYI ÖZEL: “ÖMÜR BORCUMUZ VARDIR"

MHP'NİN GAZİ ADAYI ÖZEL: “ÖMÜR BORCUMUZ VARDIR"

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Milletvekili 3. sıra adayı Muhittin Özel, 14 Mayıs’ta Bolu’da ülkücünün gönlüne yatan bir hayali gerçekleştireceklerini ve 54 yıl sonra MHP kadrosu olarak milletvekili adayını Ankara’ya göndereceklerini ifade etti.

Milliyetçi Hareket Partisinin Milletvekili adayı olan Muhittin Özel, Şırnak Cehennem Deresi mevkiinde teröristlerle girdiği çatışmada gazi olduğunu ve bu topraklar için canlarını feda eden, gençlere herkesin ömür borcunun olduğunu söyledi.

 “BİZ MHP OLARAK BUNLARA İMKAN VERMEYECEĞİZ İNŞALLAH”

14 Mayıs’ta ülkücülerin hayalini gerçekleştireceklerini dile getiren MHP Bolu Milletvekili adayı Muhittin Özel; “Bugün burada kutsal bir yolculuğun başlangıcını yapıyoruz. Bana bu imkanı sağlayan başta Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendiye, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Semih Yalçın Beyefendiye, İl Başkanımız Sayın İlhan Durak Beyefendiye ve tüm teşkilata şükranlarımı sunuyorum. İnanıyorum ki 14 Mayıs'ta Bolu'da ülkücünün gönlünde yatan bir hayali gerçekleştireceğiz. 54 yıl sonra MHP kadrosu olarak milletvekili adayımızı Ankara'ya göndereceğiz. Buna tüm kalbimle inanıyorum. Değerli hemşehrilerim bu seçim ülkemizin bağımsızlık seçimi olacak, bu seçim bayrağımızın göklerden indirilmemesi seçimi olacak, bu seçim ezanımızın susmaması seçimi olacak, bu seçim Kandildeki etekli teröristlerin ve onların uzantısı meclisteki hainlerin ellerin ovuşturulduğu seçim olacak. Biz MHP olarak bunlara imkan vermeyeceğiz inşallah” dedi. 

“MHP'NİN İÇERİSİNDEYİM”

Vatana hizmet edebilmek için MHP’de olduğunu söyleyen Muhittin Özel ; “Bana gelince ben Dörtdivan'da dünyaya gelen bir kardeşinizim yani sizlerden biriyim. 1994 yılında her Türk evladı gibi vatani görevimi yapmak üzere askere gittim. Şırnak Cehennem Deresi mevkiinde vatan hainleriyle girdiğim çatışmada gazi oldum. O günden sonra vatanıma nasıl hizmet veririm diye düşündüm ve öyle yaşadım. Bugün vatana hizmet edebilmeye devam etmek için buradayım. Bu yüzden vatanımızın bir parçası olan ülkücü kadroların yani MHP'nin içerisindeyim” şeklinde konuştu.

“MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ ÇATISI ALTINDA GELİYORUM”

MHP olarak yaşadıkları sürece mücadele edeceklerini vurgulayan Özel; “Bu topraklar farklı topraklardır. Çünkü bu toprakları canlarını feda eden 20 yaşındaki gençler bize emanet etti. Vatan yaptılar. Bu topraklarda yaşayan herkesin o gençlere ömür borcu vardır. Onlar evlenemeden, baba olamadan birçok dünya nimetini tadamadan canlarını bu vatana feda ettiler. Bugün onlara vaif olan güne ve ahirette onlarla karşılaştığımızda yüzlerine bakabilme adına çok çalışmalıyız. Biliyorum ki onlar bizim için can verdiyse aynı düşünce ve fikirle vatanı, devleti için mücadele eden siyasi bir Milliyetçi Hareket Partisi var. Yaşadığımız ve nefes aldığımız sürece bu mücadele devam edecek. 20 yaşında mücadeleyi elinde G3, Şırnak kırsalında verdim. Bugün elimde 3 hilal ve Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında geliyorum. Rabbim kazamızı, mücadelemizi muzaffer kılsın. Zafer Allah'tandır” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
14NİS2023